مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس، استابلایزر، باتری یو پی اس و کابینت باتری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بهترین یو پی اس کوچک و قیمت آن

آنچه در این مقاله می خوانید...

دستگاه یو پی اس کوچکانواع یو پی اس کوچکظرفیت های مختلف یو پی اس کوچکلیست قیمت یو پی اس کوچک
قیمت یو پی اس کوچک

با توجه به اینکه قیمت یو پی اس کوچک بسیار مناسب میباشد، میتوان از آنها در منازل و یا دفترهایی که تجهیزات الکترونیک ادارای با توان پایین دارند استفاده کرد.قیمت یو پی اس کوچک

دستگاه یو پی اس کوچک

دستگاه های یو پی اس کوچک از انواع UPSهای دقیق با قابلیت های حفاظتی بالا و با استفاده از تکنولوژی ساخت UPSهای هوشمند می باشد.سایز کوچک و ظاهری زیبا همچنین استفاده از باطری داخلی و امکانات نرم افزاری جهت کنترل سیستم به وسیله کامپیوتر از مشخصات این یو پی اس ها می باشد.با استفاده از این یو پی اس ها دیگر نیازی به دستگاه حفاظت برق نیست بلکه با وجود این دستگاه نیاز به برق در شرایط اضطراری فراهم می گردد و میتوانیم با استفاده از ذخیره برق داخل آنها دیگر نگران خسارت های ناشی از قطع برق نباشیم.

 

قیمت یو پی اس کوچک

انواع یو پی اس کوچک

یو پی اس کوچک یا به عبارتی همان مینی یو پی اس ها در انواع های مختلفی در بازار وجود دارند، یو پی اس های خانگی معمولا از توان 1000 ولت آمپر تا 3000 ولت آمپر و در بعضی مواقع حتی کمتر از 1000 ولت آمپر هم در مراکز فروش یو پی اس به فروش میرسد.

یو پی اس های خانگی به دلیل ابعاد کوچک و ظاهر زیبایی که دارند میتواند به راحتی بر روی میز کار قرار بگیرند و اصلأ نباید نگران فضای بود که آنها اشغال می کنند.

قیمت یو پی اس کوچک

ظرفیت های مختلف یو پی اس کوچک

همانطور که در بالا گفته شد یو پی اس های خانگی از 1000 ولت آمپر تا 3000 ولت آمپر در بازار موجو است.

اگر بخواهیم کلی بیان کنیم با یک عدد یو پی اس 1000 کیلو ولت آمپر با مدار آنلاین و باتری داخلی میتوانیم بین 1 تا 2 ساعت برق مورد نیاز برای خانه را تامین بکنیم.

قیمت یو پی اس کوچک

لیست قیمت یو پی اس کوچک

در منازل به دلیل قطعی و نوسانات برقی موجود که ممکن است به تجهیزاتی اعم از تلویزیون، ماشین لباسشویی، دوربین مدار بسته تجهیزات کامپیوتری صدماتی وارد بشود، توصیه می گردد از دستگاه یو پی اس کوچک استفاده شود تا بتوان صدمات وارد شده را تا حدی کمتر کرد. قیمت یو پی اس های کوچک با توجه به اینکه توان های پایینی دارند بسیار مناسب می باشند. و میتواند با اندک هزینه ای آن را خریداری کرد و دیگر نگران قطعی برق در منزل و شرکت خود نباشیم.

مهندس وزیرنژاد

من در حوزه قطعات الکتر یکی مشغول به کار هستم

مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس، استابلایزر، باتری یو پی اس و کابینت باتری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید