مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس، استابلایزر، باتری یو پی اس و کابینت باتری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توزیع انواع یو پی اس سه فاز

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه ی نگهداری از یو پی اس های صنعتیفروش مرغوب ترین یو پی اس سه فاز

یو پی اس سه فاز گونه ای از باطری های ذخیره کننده انرژی الکتریکی در مکان هایی نظیر کارخانه جات و آسانسور ها می باشد.

در واقع این نمونه از یو پی اس ها، به دلیل قابلیت های ویژه ای که داشته، طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است و همواره افراد زیادی تمایل به خرید این محصول را خواهند داشت.

و در همین راستا  انواع یو پی اس سه فاز، برای فروش در بازار توزیع می گردد تا مصرف کنندگان می توانند از گونه های مختلف این محصول استفاده نمایند.

توزیع انواع <a href=یو پی اس سه فاز” class=”img-responsive aligncenter”>

نحوه ی نگهداری از یو پی اس های صنعتی

نحوه ی نگهداری از <a href=یو پی اس های صنعتی” class=”img-responsive aligncenter”>

در حقیقت  یو پی اس صنعتی زیر مجموعه ای از یو پی اس آنلاین بوده که نیاز به نگهداری در شرایط خاص را خواهد داشت. زیرا در صورت عدم صحیح نگهداری از یو پی اس، عمر باطری کوتاه گردیده و در نتیجه، عملکرد دستگاه دچار اختلال خواهد شد.

و اما نحوه نگه داری از یو پی اس صنعتی به شرح زیر خواهد بود.

در واقع یو پی اس را باید در مکان هایی به دور از گرد و غبار و نور مستقیم خورشید قرار داد.  زیرا گرد و غبار  و گرما از مهم ترین عواملی بوده که در عملکرد باطری اختلال ایجاد خواهند کرد.

هم چنین یو پی اس های صنعتی را باید دور از تجهیزات گرما زا، شیر آلات و آب قرار دهیم.

و اما از دیگر موارد مهم در راستای نگهداری از یو پی اس، دمای محیطی بوده که در آن قرار گرفته است و در واقع دمای ایده آل برای نگهداری یو پی اس ها دمای ۲۰ الی ۲۵ درجه سانتی گراد می باشد. به طوری که در ازای هر یک درجه افزایش دما، ۱۰ درصد از عمر باطری ها کاهش خواهد یافت.

هم چنین برای افزایش طول عمر یو پی اس باید از انبار کردن آن ها اجتناب نمود. به گونه ای که در همان زمان خریداری، لازم است که از آن ها استفاده کرده تا به طور مرتب عمل شارژ و دشارژ بر روی یو پی اس انجام گیرد.

البته بهتر است که به منظور بالا بردن سطح عملکرد یو پی اس، هر ۹ الی ۱۲ ماه بر روی آن کالیبراسیون انجام داده تا در این صورت عمر مفید آن افزایش یابد.

فروش مرغوب ترین یو پی اس سه فاز

فروش مرغوب ترین <a href=یو پی اس سه فاز” class=”img-responsive aligncenter”>

یو پی اس سه فاز از  محصولات کاربردی در صنعت برق بوده که از تنوع بالایی برخوردار می باشد. در همین راستا افراد مختلف به منظور کاربرد های متفاوت نیاز به خرید نمونه های با کیفیت این محصول را خواهند داشت.

در نتیجه این محصول از طریق فروش مرغوب ترین انواع یو پی اس صنعتی در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت.

مهندس وزیرنژاد

من در حوزه قطعات الکتر یکی مشغول به کار هستم

مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس، استابلایزر، باتری یو پی اس و کابینت باتری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید