مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس، استابلایزر، باتری یو پی اس و کابینت باتری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولیدکنندگان استابلایزر صنعتی ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مقایسه یو پی اس و استابلایزر صنعتی صادرات بهترین انواع استابلایزر صنعتی

با توجه به افزایش جمعیت و به دنبال آن استفاده از برق شهری، ممکن است ولتاژ برق با نوساناتی همراه باشد. بر این اساس وسیله ای لازم است تا بتوان با آن ولتاژ برق را کنترل و یا تثبیت نمود تا از این طریق از آسیب رسیدن به لوازم و تجهیزات برقی نیز جلوگیری شود. بر این اساس استابلایزرها تولید گشتند تا در زمان بروز چنین مشکلاتی از این لوازم همچون تجهیزات اداری، تجهیزات پزشکی، سیستم صوتی و تصویری و … حفاظت نموده و ولتاژ برق را اصلاح نمایند. در زمینه تولید استابلایزر صنعتی این دستگاه پر کاربرد خاص نیز، تولید کنندگان متعددی در کشور به ساخت این محصول ایرانی فعالیت دارند.تولیدکنندگان استابلایزر صنعتی ایرانی

مقایسه یو پی اس و استابلایزر صنعتی

مقایسه <a href=یو پی اس و استابلایزر صنعتی ” class=”img-responsive aligncenter”>یو پی اس و استابلایزر هر دو در زمینه بروز مشکلات ناشی از برق کاربرد داشته و هر کدام از این دستگاه ها کارکرد مخصوص به خود را نیز دارا می باشند. استفاده از هرکدام از این دستگاه ها بستگی زیادی به نیاز مصرف کننده دارد. در مقایسه کلی این دو محصول یعنی یو پی اس و استابلایزر می توان به شرح موارد زیر پرداخت:

  • یو پی اس در زمان خاموشی و قطع برق دارای باطری برای ذخیره برق می باشد و می تواند تا ۱۵ دقیقه برق را در خود ذخیره کند. در واقع هنگامی که قطعی برق در مکان هایی همچون بیمارستان ها، کارخانه ها و مکان هایی از این قبیل منجر به خسارت های بزرگی شود، از یو پی اس جهت محافظت از سخت افزارها استفاده می شود.
  • اما استابلایزرهای صنعتی برای محافظت از تجهیزات و لوازمی که به دلیل ولتاژهای ناگهانی برق ممکن است دچار آسیب های جدی شوند مانند تجهیزات آزمایشگاهی، آسانسور، لوازم خانگی و … به کار می روند و ولتاژها را تنظیم می نمایند.

صادرات بهترین انواع استابلایزر صنعتی

صادرات بهترین انواع استابلایزر صنعتی امروزه انواع استابلایزرهای صنعتی توسط تولید کنندگان برتر کشور با استفاده از مرغوب ترین ابزار و به کارگیری به روزترین دستگاه ها و ماشین آلات تولید و روانه بازارهای کشور می شوند. هم چنین در تولید این استابلایزرها دانش های نوین روز به کار گرفته شده اند تا محصولی که ارائه می شود کاملا به روز و پیشرفته باشد. انواع استابلایزر صنعتی تولید شده عبارتند از:

  • استابلایزر رله ای
  • استابلایزر سروو موتوری

کیفیت بالای انواع این استابلایزرهای تولید شده در ایران سبب شده است تا از اعتباری جهانی برخوردار بوده و علاوه بر بازارهای داخلی و مصارف متعددی که در صنایع گوناگون دارند، در بازارهای جهانی نیز توجه ویژه ای به این محصولات شده و مشتریان زیادی نیز داشته باشند و صادرات آنها به کشورهای بسیاری انجام شود.

مهندس وزیرنژاد

من در حوزه قطعات الکتر یکی مشغول به کار هستم

مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس، استابلایزر، باتری یو پی اس و کابینت باتری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید