مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس، استابلایزر، باتری یو پی اس و کابینت باتری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه استابلایزر دوربین با قیمتی عالی

آنچه در این مقاله می خوانید...

کاربرد استابلایزر دوربینفروش مستقیم استابلایزر دوربین

در گذشته برای حل مشکل لرزش دست حین فیلمبرداری از روش های مختلفی مانند تغییر سرعت شاتر و تنظیم دیافراگم و حتی استفاده از فلاش استفاده شده است اما هیچ کدام کارایی مطلوب را نداشتند. با پیشرفت تکنولوژی لرزش گیرها که اغلب با نام استابلایزر شناخته می شدند به صنعت فیلمبرداری و عکاسی عرضه شدند. کاربرد استابلایزر دوربین چیست  و چگونه می توان به طور مستقیم و بدون واسطه اقدام به تهیه آن نمود؟

عرضه استابلایزر <a href=دوربین با قیمتی عالی ” class=”img-responsive aligncenter”>

کاربرد استابلایزر دوربین

کاربرد استابلایزر <a href=دوربین” class=”img-responsive aligncenter”>

همه ما تاکنون با دوربین سر و کار داشته ایم و متوجه شده ایم که کنترل لرزش دست حین فیلمبرداری یا عکاسی بسیار مشکل است به طوری که در گذشته کسانی که لرزش دست بسیار کمی داشتند به عنوان عکاس و فیلمبردار حرفه ای شناخته می شدند. امروزه با استفاده از لرزش گیر امکان فیلمبرداری بدون لرزش برای همه فراهم می باشد.

لرزش گیر ها به یا به قول معروف استابلایزرها از ساختار مکانیکی بسیار ساده ای تشکیل شده اند. این وسیله به طور کلی از تعداد مشخصی حلقه ساخته شده است که به همدیگر متصل بود و حول یک محور قائم به دوربین وصل می شوند.

نحوه کار استابلایزر ها برای جلوگیری از ایجاد لرزش به این شکل است که با حرکت دست به هر طرف استابلایزر در جهت معکوس حرکت می کند این امر موجب می‌شود که لنز و دوربین ثابت بوده و به هیچ کدام از طرفین متمایل نشوند؛ در نتیجه لرزش دست کنترل و تصویر با کیفیتی به دست می آید.

استفاده از استابلایزر ها مختص فیلمبرداری در روی سطح زمین نبوده بلکه برای تصویربرداری هوایی که توسط هلی شات یا کوادکوپتر  انجام گیرد مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین این وسیله با ارزش برای گوشی های موبایل نیز کاربرد داشته باشد.

بنابراین با توجه به نوع تصویر برداری، انواع استابلایزر به بازار عرضه شده‌اند که هر یک ممکن است برای نوع خاصی از فیلمبرداری توسط وسیله خاص یا در محیطی متفاوت مورد استفاده قرار بگیرند.

البته قدرت لرزش گیری انواع این استابلایزرها با هم متفاوت بوده و با توجه به نوع کاربرد باید مدل مناسب را انتخاب نمود.

فروش مستقیم استابلایزر دوربین

فروش مستقیم استابلایزر دوربین برای کسانی که در صنعت سینما و فیلمبرداری مشغول به فعالیت هستند.همچنین کسانی که مرکز  آتلیه  عروسی را اداره می کنند و جهت فیلمبرداری از مراسمات نیاز به این محصول دارند و یا افرادی که در زمینه  فروش تجهیزات فیلمبرداری فعالیت دارند تهیه بهترین استابلایزر برای کار آنها ضروری است.

جهت تهیه استابلایزر می توانید با کارشناس فروش مستقیم استابلایزر دوربین ارتباط برقرار نموده و ضمن کسب اطلاعات در مورد انواع این محصول و آگاهی ازقیمت روز آن نسبت به سفارش آن اقدام نمایید.

ما این محصول را با رعایت شرایط حمل و نقل سالم و به طور تضمینی به آدرس اعلامی توسط شما ارسال می کنیم.

مهندس وزیرنژاد

من در حوزه قطعات الکتر یکی مشغول به کار هستم

مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس، استابلایزر، باتری یو پی اس و کابینت باتری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید