مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس، استابلایزر، باتری یو پی اس و کابینت باتری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش بهترین یو پی اس آفلاین

آنچه در این مقاله می خوانید...

چگونه یو پی اس مورد نیاز خود را انتخاب کنیم؟قیمت انواع یو پی اس آفلاین

یو پی اس آفلاین از جمله دستگاه هایی است که اغتشاشات و مشکلات سیستم برق رسانی را رفع می کند و در فرایند برق رسانی نقش بسیار موثری دارد به گونه ای که می توان گفت حضوری استراتژیکی داشته است، فروش بهترین برندها و مدل های آن در اشکال مختلفی صورت می گیرد که متناسب با نیاز تمام مشتریان می باشد.

فروش بهترین <a href=یو پی اس آفلاین” class=”img-responsive aligncenter”>

چگونه یو پی اس مورد نیاز خود را انتخاب کنیم؟

چگونه <a href=یو پی اس مورد نیاز خود را انتخاب کنیم؟” class=”img-responsive aligncenter”> جهت انتخاب یو پی اس باید آن را متناسب با نیاز خود و کاربرد هر مدلی از دستگاه خریداری کرد چون هر مدل از این دستگاه دارای قدرت، توان و التاژ مختلفی می باشد.

یو پی اس دستگاهی است که با اغتشاشات سیستم برق ورودی آث سیستم مقابله می کند که برای حفاظت از رایانه شخصی معمولی از چند ولت آمپر وی آ ایجاد شده و برای محافظت از مراکز مخابراتی، رایانه ای و صنعتی بزرگ با چند ملیون ولت ام وی آ تشکیل شده است مانند یو پی اس آسانسور، یو پی اس خانگی و …

یو پی اس به نوعی منبع تغذیه بدون وقفه است که برای محافظت از سیستم های مخابراتی، الکتریکی و … و بارهای حساس در برابر مشکلاتی مانند قطعی برق و نویز مورد استفاده قرار می گیرد، این دستگاه دارای باتری است که در حالت عادی و در زمان وجود برق ورودی آن را شارژ خواهد نمود.

در زمان افت ولتاژ یا قطعی برق ورودی که ولتاژ کمتر از یک مقدار مشخص شود یو پی اس منبع تغذیه توان رایانه را به طور اتوماتیک در مدت زمانی تا دو میلی ثانیه از برق شهر به خروجی خود انتقال خواهد داد، بنابراین رایانه به کار خود ادامه می دهد چون متوجه قطعی جریان برق نشده است.

قیمت انواع یو پی اس آفلاین

قیمت انواع یو پی اس آفلاین قیمت انواع یو پی اس افلاین بسته به مدل، نوع، کیفیت و قدرت و توان مختلف می باشد و خرید عمده و بدون واسطه آن ارزانتر می باشد، این سیستم از انرژی ذخیره شده در باتری توان مورد نیاز برای تغذیه بار را ایجاد می کند و دارای چند قسمت می باشد مانند:

  • کلید قطع و وصل و کلید بای پس
  • باتری و مبدل دی سی به آسی
  • شارژر باتری و یکسو کننده

اصول کار یو پی اس:

  • یو پی اس در صورت افت طولانی ولتاژ و قطع برق شهری تا زمانی که در باتری انرژی ذخیره شده دارد در کار فراهم کردن توان مصرفی تجهیزات است.
  • یو پی اس جهت جلوگیری از نویز دارای فیلتر است که این مشکل را رفع می کند.
  • در صورت افزایش طولانی ولتاژ، برق مصرف کنندگان را تامین نموده و جلوگیری از متصل شدن برق شهر به مصرف کننده می شود.
  • در صورت کاهش ناگهانی در ولتاژ توان مصرفی را از باتری تامین می کند.
  • در صورت افزایش ناگهانی و شدید ولتاژ این دستگاه با مدارهای محافظتی که در آن تعبیه شده انرژی اضافی را از بین می برد.
مهندس وزیرنژاد

من در حوزه قطعات الکتر یکی مشغول به کار هستم

مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس، استابلایزر، باتری یو پی اس و کابینت باتری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید