مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس، استابلایزر، باتری یو پی اس و کابینت باتری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش ویژه باتری یو پی اس صنعتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

تامین برق اضطراری با UPSراهنمای خرید باتری یو پی اس صنعتی

در مجموع باتری یو پی اس صنعتی منحصرا باتری های ثانویه ای هستند که قابلیت شارژ مجدد را دارا می باشند که فروش ویژه این محصول صنعتی توسط نمایندگی های شرکت انجام خواهد شد که با گارانتی نیز همراه خواهد بود.

فروش ویژه <a href=باتری یو پی اس صنعتی” class=”img-responsive aligncenter”>

تامین برق اضطراری با UPS

تامین برق اضطراری با UPS امروزه کارخانه های زیادی در شهر های صنعتی به تولید انواع یو پی اس می پردازند و باید توجه داشت که انتخاب نوع باتری مورد نظر بسته به شرایط محیطی مانند گرما و رطوبت می باشد و تامین برق اضطراری این محصول بسته به وزن، سیکل شارژ و دشارژ آن ها با یک دیگر متفاوت می باشد.

باید توجه داشت دستگاه یو پی اس آنلاین دارای محدودیت های شارژ متفاوتی می باشد و هم چنین ضریب اطمینان این محصول با یک دیگر متفاوت می باشد به طوری که امروزه این محصول یکی از ابزار های مهم و اساسی صنعتی محسوب می شود که دارای ساختاری منحصر به فرد می باشد.

هم چنین این نوع باتری ها دارای قدرت ولتاژ های گوناگونی می باشد که برای تامین برق اضطراری مصرف کننده ها مورد استفاده قرار خواهد گرفت و به همین خاطر سیستم آن ها به گونه ای طراحی شده که نفوذ نوسان های برقی و اختلالات شبکه به صورت چشم گیری جلو گیری می کند.

باید توجه داشت که این دستگاه به صورت باتری می باشد که در آزمایشگاه های صنعتی مورد تست فنی قرار می گیرد و به همین دلیل برق اضطراری یک مجموعه را به وسیله ولتاژ هایی که در خود ذخیره کرده است تامین می کند.

باتری های یو پی اس صنعتی از دسته باتری های اسیدی محسوب می شود که در دو دسته سیلد و خشک تقسیم بندی می شوند که به طور کلی نیاز به نگه داری و هم چنین کنترل دوره ای داشته و به همین دلیل در توان های پایین و متوسط می باشند.

راهنمای خرید باتری یو پی اس صنعتی

راهنمای خرید <a href=باتری یو پی اس صنعتی” class=”img-responsive aligncenter”> در خرید باتری های یو پی اس باید با ظرفیت آن ها توجه ویژه ای شود که منظور از آن، میزان برقی است که یو پی اس می تواند به سیستم ارائه دهد و هرچه بیشتر باشد در نتیجه تعداد تجهیزات و وسایل الکتریکی بیشتری را ساپورت خواهد کرد و علاوه بر این برای به دست آوردن این میزان باید مجموع برق های مصرفی برای وسیله های الکتریکی را محاسبه کرد.

هم چنین این باتری های یو پی اس به همراه دفترچه راهنمایی هستند که در مورد ویژگی های این محصول و مشخصات فنی آن توضیحات مورد نیاز را داده است تا اطلاعات لازم را در اختیار خریداران قرار بدهند.

مهندس وزیرنژاد

من در حوزه قطعات الکتر یکی مشغول به کار هستم

مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس، استابلایزر، باتری یو پی اس و کابینت باتری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید