مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس، استابلایزر، باتری یو پی اس و کابینت باتری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت انواع یو پی اس آفلاین

آنچه در این مقاله می خوانید...

تفاوت یو پی اس "online" و "offline" در چیست؟تهیه ارزانترین انواع یو پی اس آفلاین

امروزه با توجه به قطعی ها و اختلالات مکرر شبکه های برق وجود یک منبع تغذیه بی وقفه یا به اختصار “یو پی اس” برای بسیاری از کسب و کارها و صنایع و حتی منازل ضروری به نظر می رسد. در این میان یو پی اس آفلاین نیز یکی از گزینه های ایده آل است که قیمت مناسبی نیز دارد.

قیمت نهایی این محصولات با توجه به برند تولید کننده و شرایط روز بازار متفاوت است و این تجهیزات قیمت ثابتی ندارند.

قیمت انواع <a href=یو پی اس آفلاین” class=”img-responsive aligncenter”>

تفاوت یو پی اس “online” و “offline” در چیست؟

تفاوت یو پی اس به طور کلی دستگاه هایی که وظیفه محافظj از سیستم اطراف خود در مقابل قطعی ها و مشکلات سیستم برق رسانی را دارند یو پی اس نامیده می شوند. یو پی اس ها در دو نوع online و offline موجود هستند. شاید برای شماهم این پرسش به وجود آمده باشد که اساسا چرا یو پی اس ها به دو نوع آنلاین و آفلاین تقسیم بنده می شوند و تفاوت آنها در چیست. در ادامه به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت.

منابع برق و تغذیه را می توان به دو صورت آنلاین و آفلاین توصیف کرد که منظور وضعیت آماده به کار مبدل داخل آنهاست. یو پی اس های offline نسبت به نوع online ارزان تر بوده و پیچیدگی کمتری دارند و ساختار آنها ساده تر است. یو پی اس آنلاین نسبت به آفلاین گستره کاربردی بیشتری داشته و پیشرفته تر است.

در زمان قطع جریان برق یو پی اس های online انرژی باطری را تامین می کنند و طی دو مرحله در یک سو کردن باطری نویز برق شهر را به وجود می آورند. مزیت این یو پی اس ها آن است که به دلیل طراحی بروز و جدید نیاز به استفاده از بورد مخصوص ندارند. در مقابل این محصولات؛ یو پی اس offline به طور مستقیم به برق شهری متصل بوده و در زمان قطعی برق، دستگاه وارد عمل می شود در این صورت سیستم تحت حفاظت توسط یو پی اس، انرژی خود را بلافاصله بعد از قطع برق و بدون هیچ وقفه ای بازیابی خواهد کرد. متناسب با کسب و کار خود و همچنین سیستمی که قصد حفاظت از آن را دارید می توانید بین دو گزینه آنلاین و آفلاین یکی را انتخاب کنید.

تهیه ارزانترین انواع یو پی اس آفلاین

تهیه ارزانترین انواع یو پی اس آفلاین برای ارزانترین انواع یو پی اس offline بهتر است به مرکز و نمایندگی عرضه مستقیم این محصول مراجعه فرمایید. در حال حاضر این مجموعه با سابقه بسیار در حوزه تامین یو پی اس های آفلاین و نیز سالها کسب رضایت مشتریان آمادگی عرضه انواع یو پی اس در برندها و مدل های گوناگون را دارد. برای آشنایی بیشتر با یو پی اس آفلاین و نیز شرایط تهیه آنها با مشاور فروش ما تماس برقرار نمایید.

مهندس وزیرنژاد

من در حوزه قطعات الکتر یکی مشغول به کار هستم

مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس، استابلایزر، باتری یو پی اس و کابینت باتری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید