مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس، استابلایزر، باتری یو پی اس و کابینت باتری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت یو پی اس برای کامپیوتر

آنچه در این مقاله می خوانید...

اهمیت استفاده از یو پی اس برای کامپیوتراهمیت استفاده از یو پی اس برای کامپیوتریو پی اس مناسب برای کامپیوتریو پی اس مناسب برای کامپیوترظرفیت مناسب دستگاه یو پی اس برای کامپیوترظرفیت مناسب دستگاه یو پی اس برای کامپیوترقیمت یو پی اس برای کامپیوترقیمت یو پی اس برای کامپیوتر
قیمت یو پی اس برای کامپیوتر

قیمت یو پی اس برای کامپیوتر باتوجه به ابعاد کامپیوترها متفاوت می باشد. از آنجاییکه امروزه با پیشرفت در عرصه تکنولوژی استفاده از کامپیوتر برای همه ضروری شده است.
تمام کارها بصورت الکترونیکی انجام می گردد از بانکداری اینترنتی گرفته تا کارهای اداری کوچک تا آنجاکه حتی از کامپیوتر برای جایگزین شدن کاغذ استفاده کرده اند.

اهمیت استفاده از یو پی اس برای کامپیوتر

اهمیت استفاده از یو پی اس برای کامپیوتر

همانطور که میدانید کامپیوتر یا لپ تاپ برای تامین برق مورد نیازشان احتیاج به برق شهری دارند و از طرفی هم به دلیل نوسانات ولتاژی که برق شهر دارد و ممکن است باعث صدمه دیدن قطعات داخل سیستم کامپیوتری بشود و در بعضی از موارد در اداره های خیلی حساس مثل اداره های نظامی یا امثال آن که اطلاعات بسیار مهمی داخل سرورها و سیستم های کامپیوتری دارند ممکن است با نوسانات برق و قطع شدن برق اطلاعات داخل آنها به کلی حذف شود.
برای حل این مشکل و جلوگیری از خسارات وارد شده به قطعات داخل سیستم های کامپیوتری و سرورها میتوانیم از دستگاه یو پی اس استفاده کنیم که در این صورت دیگر نگرانی بابت قطع شدن برق و یا نوسانات برقی نخواهیم داشت.

یو پی اس مناسب برای کامپیوتر

یو پی اس مناسب برای کامپیوتر

تکنولوژی ساخت یو پی اس سه نوع می باشد:آفلاین، لاین اینتراکتیو و آنلاین.
همانطور که میدانید یو پی اس  های نوع آفلاین و لاین اینتراکتیو یک تاخیر 4 ال 15 میلی ثانیه ای برای وارد شدن به مدار را دارند درصورتیکه یو پی اس آنلاین این تاخیر را ندارد و سریع پس از قطع شدن برق یا اعلام خرابی برق وارد مدار می شود.
از این رو برای کامپیوترهای شخصی پیشنهاد میشود که از یو پی اس های نوع آفلاین یا لاین اینتراکتیو استفاده کنید به خاطر قیمت مناسبی که دارند اما برای مکان های حساس مانند سرورهای اداره های نظامی یا مراکز دیتا از نوع آنلاین استفاده شود.

ظرفیت مناسب دستگاه یو پی اس برای کامپیوتر

ظرفیت مناسب دستگاه یو پی اس برای کامپیوتر

توان مصرفی سیستم کامپیوتری با مانیتور LCD تقریبأ 250 وات می باشد و با مانیتور CDT حدود 320 وات، لپ تاپ شخصی هم 45 وات توان مصرفی دارد.
با در نظر گرفتن مقدار توان های مصرفی میشود تخمین زد که یو پی اس مناسب برای کامپیتورهای شخصی 1KVA و 2KVA می باشد البته بازهم بستگی دارد به اینکه برای چندتا سیستم کامپیوتری استفاده میکنید.
اگر از یو پی اس که باتری داخلی دارد در واقع همان یو پی اس های آفلاین استفاده کنید به مدت 15 الی 30 دقیقه مدت زمان پیشتیبانی دارید.
درصورت نیاز به مدت زمان بیشتر باید از یو پی اس های نوع لاین اینتراکتیو یا آنلاین با باتری خارجی استفاده کنید.

قیمت یو پی اس برای کامپیوتر

قیمت یو پی اس برای کامپیوتر

همانطور که در بالا گفته شد یو پی اس مناسب برای کامپیوتر 1KVA تا 2KVA می باشد که بستگی به اینکه از نوع باتری داخلی باشد یا خارجی قیمت های متفاوتی دارند.

یو پی اس 1KVA از نوع آفلاین قیمت حدود 3 میلیون تومان دارد اگر از نوع لاین اینتراکتیو باشد یو پی اس 1KVA و 2KVA قیمت 3 الی 4 میلیون تومان دارد و اگر از نوع آنلاین باشد بسته به اینکه باتری داخلی هست یا رک مونت از 4 میلیون تومان تا 8 میلیون تومان می باشد.
برای سرورهای شرکت های بزرگ باید میزان توان مصرفی آنها محاسبه شود تا بتوانیم مناسبترین یو پی اس را پیشنهاد دهیم.

برای دریافت اطلاعات بیشتر همین حالا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

مهندس وزیرنژاد

من در حوزه قطعات الکتر یکی مشغول به کار هستم

مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس، استابلایزر، باتری یو پی اس و کابینت باتری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید