مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس، استابلایزر، باتری یو پی اس و کابینت باتری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مناسب ترین قیمت یو پی اس در مشهد

آنچه در این مقاله می خوانید...

یو پی اس چیست و کارآیی آنیو پی اس چیست و کارآیی آنانواع یو پی اس چیستانواع یو پی اس چیستکاربرد هرکدام از تکنولوژی‎های ساخت یو پی اسکاربرد هرکدام از تکنولوژی‎های ساخت یو پی اسیو پی اس در مشهدیو پی اس در مشهد
یو پی اس در مشهد

شرکت ها و مراکز فروش بسیاری برای خرید یو پی اس در مشهد وجود دارد که با مراجعه به آنها می‎توانید یو پی اس مورد نظر خود را تهیه کنید.

یکی از نکات بسیار مهمی که در انتخاب مرکز فروش یو پی اس در مشهد باید مد نظر قرار گیرد، قیمت مناسب یو پی اس و گارانتی تجهیزات می‎باشد.

یو پی اس چیست و کارآیی آن

یو پی اس چیست و کارآیی آن

یو پی اس به عنوان منبع برق بدون وقفه در مدار عمل می‎کند. برای فهمیدن اهمیت یو پی اس در تمامی شرکت ها و مراکز بزرگ شما را به خواندن ادامه مقاله دعوت می‎نماییم.

فرض کنید در یک مرکز شبکه بسیار بزرگ که حاوی اطلاعات محرمانه و بسیار مهم می‎باشد مشغول به کار هستید، ناگهان برق مجموعه دچار نوسان می‎شود و یا اینکه قطع می‎گردد و شما دیگر قادر به ذخیره کردن اطلاعات نیستید.
این حادثه ممکن است برای بیمارستان‎ها که بیماران بسیار زیادی آنجا هستند و حتی بعضی از آنها در اتاق عمل هستند هم اتفاق بیافتد.

برای جلوگیری از قطع شدن برق حداقل برای مدت زمان بسیار کمی که شما بتوانید اطلاعات خود را ذخیره کنید، باید از یو پی اس استفاده کنید.

پس داشتن یو پی اس برای مراکز بزرگ دیتا سنتر، مراکز مخابراتی، بیمارستان‎ها، کارخانجات و….. بسیار حائز اهمیت است.

انواع یو پی اس چیست

انواع یو پی اس چیست

تکنولوژی ساخت یو پی اس بر سه نوع است: آفلاین، آنلاین، لاین اینتراکتیو

آفلاین:وقتی برق شهر است باتری داخل یو پی اس درحال شارژ شدن و با قطع شدن برق پس از تاخیری خیلی کم در حد میلی ثانیه وارد مدار می‎شود.

آنلاین:برق شهر ابتدا وارد یو پی اس شده پس از پاک سازی از نویزها و نوسان‎ها به مصرف کننده می‎رسد و در هنگام قطع شد برق، بدون وقفه وارد مدار می‌‎شود.

لاین اینتراکتیو: عملکردی مشابه تکنولوژی آفلاین دارد فقط با این تفاوت که در خروجی آن از استبلایزر استفاده شده که باعث می‎شود در ابتدا ولتاژ برق شهر تثبیت شود و بعد به مصرف کننده انتقال می‎دهد.

کاربرد هرکدام از تکنولوژی‎های ساخت یو پی اس

کاربرد هرکدام از تکنولوژی‎های ساخت یو پی اس

یو پی اس‎های آفلاین بیشتر برای مکان‎هایی که اطلاعات حساسی ندارند و توان مصرفی تجهیزاتشون کم است استفاده می‎شود.

یو پی اس‎های لاین اینتراکتیو برای تجهیزاتی که به نسبت حساس می‎باشد مورد استفاده قرار می‎گیرد

یو پی اس آنلاین: برای مکان هایی که تجهیزا بسیار حساسی دارند و حتی نبود برق برای چند میلی ثانیه ممکن است خساراتی به تجهیزات برساند استفاده می‌‎شود.

به طور کلی می‎شود بیان کرد از دستگاه یو پی اس برای صنایع مختلفی از جمله برق، مخابرات، بخش های مالی شرکت‎های بزرگ، بانک‎ها، کارخانجات، پالایشگاه نفت و گاز، تجهیزات برقی داخل خانه و… استفاده کرد.

یو پی اس در مشهد

یو پی اس در مشهد

در انتخاب یو پی اس عوامل بسیار زیادی باید مورد بررسی قرار گیرد.

باید مقدار دقیق توان‎های مصرفی محاسبه گردد، مدت زمان پیشتیانی محاسبه گردد، باید حتمأ آینده نگری داشته باشیم چون ممکن است در آینده تجهیز دیگری اضافه شود و شاید دیگر یو پی اس شما نتواند مقدار توان مورد نیاز تجهیز جدید را تامین کند.

برای خرید یو پی اس در مشهد می‎توانید همین حالا با ما تماس بگیرد.

تیم تخصصی و کادر فنی ما در تلاش است مناسب ترین قیمت و با کیفیت ترین یو پی اس را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

مهندس وزیرنژاد

من در حوزه قطعات الکتر یکی مشغول به کار هستم

مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس، استابلایزر، باتری یو پی اس و کابینت باتری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید