مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس، استابلایزر، باتری یو پی اس و کابینت باتری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نمایندگی عرضه یو پی اس آنلاین

آنچه در این مقاله می خوانید...

یو پی اس آنلاین چیست؟بهترین فروشندگان یو پی اس آنلاین

یو پی اس آنلاین گونه ای از باطری های ذخیره انرژی بوده که جریان مستقیم را به متناوب و بالعکس تبدیل می نماید و با استفاده از این نوع باطری ها هیچ گونه قطعی جریان در مدار نخواهیم داشت.

در واقع این نوع باطری گونه ای از یو پی اس صنعتی به شمار می آید که نمونه های مختلف آن از طریق نمایندگی عرضه یو پی اس آنلاین برای فروش ارائه خواهد شد و در نهایت در اختیار مصرف کنندگان قرار خواهد گرفت.

نمایندگی عرضه یو پی اس آنلاین

یو پی اس آنلاین چیست؟

یو پی اس آنلاین چیست؟ در حقیقت UPS آنلاین خود شامل دو ساختار دابل کانورشن و دلتا می باشد که هر کدام ویژگی های منحصر به فردی مخصوص به خود را خواهند داشت.

و اما در ساختار دابل کانورشن، دو بخش اینورتر و کانورتر، همواره در مدار به صورت فعال حضور خواهند داشت و در مجموع می توان گفت که در یو پی اس آنلاین تبدیل جریان برق ac به dc به منظور ذخیره سازی انرژی در باطری های یو پی اس و تبدیل جریان برق dc به ac برای تبدیل انرژی ذخیره شده در یو پی اس ها و انتقال آن ها به بار به طور دائم و بدون هیچ وقفه ای انجام خواهد گرفت.

به گونه ای که در یو پی اس آنلاین نیاز به کلید زنی نخواهیم داشت و همواره جریان در مدار الکتریکی مورد نظر برقرار خواهد بود.

و در واقع عملکرد دستگاه به این صورت است که در ابتدا برق ورودی ac به برق dc تبدیل خواهد شد. و در یو پی اس ذخیره خواهد شد. پس از آن برق ذخیره شده dc توسط اینورتر به برق ac تبدیل خواهد شد.

البته لازم به ذکر است که در زمان قطع برق و یا بروز اختلالات در ولتاژ ورودی، جریان برق ورودی قطع گردیده و مدار انرژی مورد نیاز خود را از طریق انرژی ذخیره شده در باطری یو پی اس تامین خواهد کرد.

و به دلیل وجود اینورتر موجود در یو پی اس آنلاین، مواردی چون قطع جریان و اختلالات به سیستم مدار وارد نخواهد شد و از این رو در خروجی همواره یک برق با کیفیت و توان بالا خواهیم داشت و به همین منظور از یو پی اس آنلاین عموما برای کار های حساسی مانند تجهیزات پزشکی استفاده خواهند کرد.

هم چنین نوع دیگر از یو پی اس آنلاین، مربوط به ساختار دیتا می باشد که در این ساختار معمولا برای توان های بالا از آن استفاده می نمایند.

بهترین فروشندگان یو پی اس آنلاین

بهترین فروشندگان یو پی اس آنلاین یو پی اس آنلاین یکی از پرکاربرد ترین نمونه های یو پی اس بوده که همواره طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است و در همین راستا بهترین فروشندگان یو پی اس آنلاین موظف هستند تا خریداران را با نمونه های مختلف این محصول آشنا نموده و راهنمایی های لازم را در جهت قابلیت ها و نحوه استفاده از یو پی اس، در اختیار مصرف کنندگان قرار دهند.

مهندس وزیرنژاد

من در حوزه قطعات الکتر یکی مشغول به کار هستم

مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس، استابلایزر، باتری یو پی اس و کابینت باتری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید