مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس، استابلایزر، باتری یو پی اس و کابینت باتری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کابینت باتری یو پی اس چیست

آنچه در این مقاله می خوانید...

کابینت باتری یو پی اس چیست؟انواع کابینت باتری یو پی اسقیمت کابینت باتری
کابینت باتری یو پی اس

کابینت باتری یو پی اس یک قاب فلزی در رنگ های مختلف از جمله مشکی، سفید و شیری رنگ می باشد که برای محافظت از باتری یو پی اس و همچنین خسارت های ناشی از اتصالات اشتباه استفاده می گردد.
کابینت باتری یو پی اس

کابینت باتری یو پی اس چیست؟

همانطور که میدانید باتری یو پی اس یکی از اجزای بسیار حساس دستگاه یو پی اس می باشد و در واقع میشود گفت که یو پی اس بدون باتری غیرقابل استفاده می باشد پس محافظت از باتری یو پی اس یک امر مهمی است لازم به ذکر است به غیر از مورد گفته شده استفاده از کابینت باتری یو پی اس باعث کابل کشی حرفه ای و ظاهری بسیار زیبا در دفتر کار شما می شود.

کابینت باتری یو پی اس باتوجه به باتری یو پی اس و آمپراژی که بهش متصل است از انواع های مختلفی در بازار تهیه و عرضه می گردند. هرچی تعداد باتری ها بیشتر باشد کابینت باتری حجم و وزن بزرگتری دارد. در نمونه های بزرگتر آن برای جلوگیری از بالا رفتن بیش از حد دما از فن های تهویه هوا برای خنک سازی فضای داخل کابینت باتری استفاده می کنند.

کابینت باتری یو پی اس

انواع کابینت باتری یو پی اس

کابینت باتری یو پی اس باتوجه به نیاز مصرف کننده در مدل های مختلف در بازار عرضه می گردند که  در ذیل بصورت اجمالی به آنها میپردازیم:

  • کابینت باتری ماژولار

در این نوع از کابینت باتری که بصورت ماژولار می باشد میتوان با توجه به نیاز تا 4 طبقه آن را افزایش دهیم.در اصل این کابینت باتری دارای یک طبقه است و قابلیت نصب چرخ و جعبه فیوز را دارد و میتوان با اضافه کردن نیم طبقه و اتصال آن به وسیله پیچ و مهره به طبقه اول آن را افزایش داد.

  • کابینت باتری ثابت

کابینت باتری ثابت فاقد چرخ بوده و غیرقابل حرکت است. این کابینت باتری ها از یک طبقه تا چهار طبقه در بازار موجود است و نمیتوان مانند نمونه ماژولار به آن طبقه اضافه کرد و همچنین قابلیت نصب فیوز را دارد.

  • سکو باتری

ای مدل از کابینت باتری ظرفیتی بیش از یک کابینت باتری ثابت چهار طبقه را دارد. لازم به ذکر است این مدل مانند مدل های دیگر هم قابلیت نصب فیوز را دارد و هم قابلیت جابه جایی. بعضی از نمونه های این مدل از سکو باتری ها براساس استاندار ضد زلزله هم تولید و عرضه می گردند.

  • پک باتری رک مونت

در بعضی از باتری کم طرفیت هنگام همبندی دچار مشکل میشود یا به عبارتی زمان بر است بنابراین پیشنهاد میشود از پک باتری استفاده گردد. درصورت استفاده از دو عدد پک باتری بصورت عرضی میتوان آن را داخل رک 19 اینچی هم قرار داد.

کابینت باتری یو پی اس

قیمت کابینت باتری

قیمت کابینت باتری یو پی اس بستگی به نوع کابینت باتری متفاوت است اما به طور کلی میشود بیان کرد که قیمت کابینت باتری از 300 هزار تومان تا 4 میلیون تومان می باشد.

برای اطلاع از قیمت دقیق و بروز کابینت باتری همین حالا با ما ارتباط بگیرید.

مهندس وزیرنژاد

من در حوزه قطعات الکتر یکی مشغول به کار هستم

مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس، استابلایزر، باتری یو پی اس و کابینت باتری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید