مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس، استابلایزر، باتری یو پی اس و کابینت باتری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

یو پی اس آنلاین تولید ایران با قیمت عالی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مفهوم یو پی اس چیستمفهوم یو پی اس چیستانواع دستگاه یو پی اسانواع دستگاه یو پی اسمزایا یو پی اس آنلاینمزایا یو پی اس آنلاینقیمت یو پی اس آنلاینقیمت یو پی اس آنلاین
یو پی اس آنلاین

یو پی اس آنلاین یکی از تکنولوژی‌های ساخت یو پی اس می‌باشد. امروزه به دلیل پیشرفت تکنولوژی طراحان بسیار زیادی شروع به طراحی و تولید دستگاه‌ها پیشرفته کرده‌اند.
مناسب‌ترین دستگاه یو پی اس برای تجهیزات مورد نظر شما چی می‌باشد؟ آیا می‌توان با در دست داشتن اطلاعاتی از آنها یو پی اس مناسب را خریداری نمود؟

مفهوم یو پی اس چیست

مفهوم یو پی اس چیست

دستگاه یو پی اس در واقع همان منبع برق بدون وقفه می‌باشد.
در واقع کاربرد این دستگاه در مواقعی می‌باشد که برق شهر یا همان برق ورودی تجهیزات دچار مشکل شده است به دلیل افزایش و یا کاهش ولتاژ در برق شهر و یا اینکه بطور ناگهانی برق ورودی تجهیزات کلأ قطع می‌گردد.

برای جلوگیری از رخ دادن اتفاقات فوق باید از دستگاهی استفاده شود که در هنگام نبود برق هم بتواند توان مصرف مورد نیاز تجهیزات را تامین بکند.

دستگاه یو پی اس که با بهر‌گیری از تکنولوژی و علم روز تولید شده است، طی سالهای اخیر مورد استقبال بسیاری از کاربران و مصرف کنندگان قرار گرفته است.

تولیدکنندگان بسیاری فعالیت خود را در راستای طراحی و تولید دستگاه یو پی اس یا همان منبع برق بدون وقفه شروع کرده‌اند و انواع یو پی اس با تکنولوژی‌های متفاوت روانه بازار نموده‌اند.

قیمت عالی همراه با کیفیت مناسب دوتا از ویژگی بارز دستگاه یو پی اس تولید ایران می‌باشند.

انواع دستگاه یو پی اس

انواع دستگاه یو پی اس

به دلیل کابردهای فراوانی که دستگاه یو پی اس دارد، تولیدکنندگان مجبور به تولید دستگاه یو پی اس با تکنولوژی‌های متفاوت شده‌اند که بتوانند به نیاز تمام مصرف کنندگان پاسخ بدهند.

انواع یو پی اس یا همان منبع برق بدون وقفه براساس تکنولوژی ساخت به سه نوع تقسیم می‌گردند:

  • یو پی اس آفلاین
  • یو پی اس لاین اینتراکتیو
  • یو پی ای آنلاین

تمامی یو پی اس‌های فوق به دلیل تکنولوژی‌های متفاوتی که دارند برای کاربردهای مختلفی هم مورد استفاده قرار می‌گیرند. در ذیل به توضیح هرکدام از آنها بصورت مختصر می‌پردازیم.

در نوع یو پی اس آفلاین وقتی تغذیه ورودی دستگاه به مشکل خورد توسط مدارات الکترونیکی که داخل یو پی اس تعبیه شده است، باتری فعال می‌شود و با زمان سوئیچینگ بین 4 الی 15 میلی ثانیه وارد مدار می‌شود.

یو پی اس لاین اینتراکتیو مانند یو پی اس آفلاین می‌باشد با همان مقدار تاخیر وارد مدار می‌شود منتهی در خروجی آن از تثبیت کننده ولتاژ استفاده شده است که نویزهای داخل برق شهر را حذف کرده سپس به تجهیز انتقال می‌دهد.

یو پی اس آنلاین بهترین نوع یو پی اس می‌باشد به این دلیل که دائمأ تغذیه دستگاه از اینورتر یو پی اس گرفته می‌شود و بدون هیچ گونه تاخیری در سوئچینگ وارد مدار می‌شود.

مزایا یو پی اس آنلاین

مزایا یو پی اس آنلاین

انواع یو پی اس که در بالا بیان کردید مزایای مخصوص به خود را دارند.

یو پی اس آفلاین بیشتر برای مصارف کوچک و بارهای که حساسیت زیادی ندارند مورد استفاده قرار می‌گیرد و عمومأ تا توان 6KVA تولید می‌شود.

یو پی اس لاین اینتراکتیو برای بارهای تقریبأ حساس مورد استفاده قرار می‌گیرد و تا توان 10KVA طراحی و تولید می‌گردد.

یو پی اس آنلاین برای بارهای بسیار حساس و آنهایی که حتی برای چند میلی ثانیه هم نباید احساس بی برقی بکنند استفاده می‌شود و تا توان‌های 800KVA هم طراحی می‌شود.

قیمت یو پی اس آنلاین در مقایسه با موراد مشابه خود بالاتر می‌باشد.

قیمت یو پی اس آنلاین به دلیل مزایایی که دارد بالاتر می‌باشد، از جمله از این مزایاها به موراد ذیل می‌توان اشاره کرد:

  • حفاظت پیوسته بار از طریق اینوتر
  • محدوده‌های وسیع ولتاژ ورودی و تنظیم دقیق ولتاژ خروجی
  • انتقال بدون وقفه به حالت بای پس
  • و…..

قیمت یو پی اس آنلاین

قیمت یو پی اس آنلاین

بازار خرید و فروش دستگاه یو پی اس آنلاین و همینطور یو پی اس آفلاین و یو پی اس لاین اینتراکیتو در سال‌های اخیر شناخته‌تر و پر رونق‌تر شده است و طیف کاربردی آنها در صنعت و مصرف‌کننده‌های خانگی روز به روز در حال افزایش است.

مناسب‌ترین دستگاه یو پی اس آنلاین با قیمت مناسب و کیفیت بالا به فروش می‌رسد.

برای دریافت لیست قیمت محصولات و راهنمایی بیشتر برای انتخاب خرید یو پی اس مناسب می‌توانید همین حالا با بازرگانی الکتریک و تیم تخصصی ما تماس حاصل فرمائید.

سایتی که در پیش رو خود دارید یکی از مراکز فروش دستگاه یو پی اس در بازار است که تمام تلاش خود را به کار بسته است تا بتواند با کیفیت‌ترین دستگاه یو پی اس را به شما ارائه دهد.

مهندس وزیرنژاد

من در حوزه قطعات الکتر یکی مشغول به کار هستم

مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس، استابلایزر، باتری یو پی اس و کابینت باتری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید