مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس، استابلایزر، باتری یو پی اس و کابینت باتری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

یو پی اس برای خودپرداز و قیمت آن

آنچه در این مقاله می خوانید...

اهمیت استفاده از یو پی اس برای دستگاه خودپردازیو پی اس مناسب برای خودپرداز چیست؟راهنمای خرید یو پی اس مناسب برای خودپردازقیمت دستگاه یو پی اس برای خودپرداز
یو پی اس برای خودپرداز

یو پی اس برای خودپرداز یک امر بسیار ضروری می باشد. ارائه خدمات بانکی در هرموقع از شبانه روز حتی در مواقع قطع شدن برق برای بانک عامل بسیار حائز اهمیت است و باعث زیاد شدن مشتری ها می شود، که تحقق بخشیدن این امر لزوم استفاده از دستگاه یو پی اس برای دستگاه های خودپرداز یا همان ATM می باشد.

یو پی اس برای خودپرداز

اهمیت استفاده از یو پی اس برای دستگاه خودپرداز

همانور که میدانید دستگاه خودپرداز یکی از تجهیزات بانکی محبوب بین مشتریان می باشد که با آن میتوان عملیاتی از قبیل کارت به کارت، برداشت وجه نقد، پرداخت قبوض، امکان دریافت موجودی، امکان دریافت شارژ و…. را انجام داد همچنین لازم به ذکر است این دستگاه هم از لحاظ مکانیکی و هم الکترونیکی از دستگاه های بسیار گران قیمت می باشد و باید در برابر نوسانات برق و قطع شدن برق از آن محافظت نمود. دستگاه یو پی اس با ذخیره برق و از بین بردن نوسانات و کنترل کردن ولتاژ از وارد شدن صدمات به قسمت های حساس دستگاه خودپرداز جلوگیری می کند. لازم به ذکر است خرید یو پی اس نه تنها محافطت میکند از دستگاه خودپرداز بلکه باعث افزایش طول عمر دستگاه هم می شود. پس استفاده از یو پی اس برای خودپرداز یک امر ضروری است.

یو پی اس برای خودپرداز

یو پی اس مناسب برای خودپرداز چیست؟

استفاده از یو پی اس برای دستگاه خودپرداز یکسری مزایا دارد که در ذیل برخی از آنها را بیان می کنیم:

باعث محبوب شدن بانک عامل بین مشتریان

اطمینان از داشتن برق سالم برای دستگاه ATM

افزایش طول عمر دستگاه ATM

جلوگیری از خسارات و صدمات وارد شده به دستگاه

استفاده از دستگاه ATM هنگام نبود برق

و …….

همانطور که میدایند یو پی اس ها در سه نوع مختلف در بازار تهیه و عرضه میگردند:

  • آفلاین
  • لاین انتراکتیو
  • آنلاین

اما یو پی اس مناسب برای دستگاه ATM یو پی اسی هست که برقی بدون نوسانات و ولتاژ کنترل شده ای را برای ATM فراهم کند از این رو یو پی اس از نوع آنلاین و لاین اینتراکتیو مناسبترین یو پی اس برای دستگاه خودپرداز می باشد.

یو پی اس برای خودپرداز

راهنمای خرید یو پی اس مناسب برای خودپرداز

همانطور که در بالا گفته شد یو پی اس مناسب برای خودپرداز از نوع آنلاین و لاین اینتراکتیو می باشد. که از بین این دو پیشنهاد میشود از یو پی اس آنلاین استفاده شود چون این یو پی اس  همیشه فعال بوده و بدون هیچ تاخیری وارد مدار می شود و در خروجی آن از اینورتر استفاده شده که باعث میشود برقی بدون نوسانات و ولتاژ کنترل شده ای را به تجهیزات برساند.

پک پیشنهادی دستگاه یو پی اس برای استفاده از خودپرداز باتوجه به توانی که اکثر دستگاه های خودپرداز موجود در بازار دارند، یو پی اس 2KVA همراه با باتری و کابینت باتری می باشد که مدت زمان پیشتیبانی هم 2 ساعت می باشد. البته میتوان از یو پی اس 1KVA هم استفاده کرد اما به دلیل اینکه یو پی اس 2KVA توان بیشتری دارد و برق بیشتری هم ذخیره میکنند پیشنهاد بهتری است.

یو پی اس برای خودپرداز

قیمت دستگاه یو پی اس برای خودپرداز

از آنجا که توان مصرفی دستگاه خودپرداز بین 500 الی 800 وات می باشد، یو پی اس مناسب برای آن از نوع آنلاین با ظرفیت 1KVA و 2KVA و مدت پیشتیبانی آن 2 ساعت می باشد. قیمت این نوع از یو پی اس بستگی به اینکه رک مونت هست یا نه، باتری داخلی یا خارجی دارد متفاوت می باشد. اما به طور کلی قیمت ها از 4 میلیون تومان تا 8 میلیون تومان می باشد.

و در صورت نیاز به اطلاعات دقیق‌تر و سفارش سیستم‌ با شرایط متفاوت، می‌توانید با مشاوران فنی ما تماس حاصل فرمایید.

مهندس وزیرنژاد

من در حوزه قطعات الکتر یکی مشغول به کار هستم

مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس، استابلایزر، باتری یو پی اس و کابینت باتری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید