مشاوره و سفارش

انواع یو پی اس

یو پی اس، منبع برق بدون وقفه است. عملکرد این دستگاه بدین صورت است که در مواقع اضطراری مانند قطع شدن ناگهانی برق، قابلیت برق رسانی به تجهیزات را دارد. انواع یو پی اس شامل یو پی اس آفلاین، یو پی اس آنلاین و یو پی اس لاین اینتراکتیو می‌باشد.

انواع استابلایزر

استابلایزر، دستگاه تثبیت ولتاژ است. عملکرد این دستگاه بدین صورت است که افزایش و کاهش شدید ولتاژ، نوسانات و نویزهای داخل برق شهر را حذف می‌کند و ولتاژی بدون اعوجاج را به مصرف کننده منتقل می‌کند.

انواع استابلایزر شامل استابلایزر رله ای، استابلایزر سروو موتوری و استابلایزر AVR می‌باشد.

انواع باتری یو پی اس و کابینت باتری

باتری یو پی اس یکی از اجزای اصلی دستگاه یو پی اس می‌باشد. وظیفه باتری یو پی اس ذخیره انرژی الکتریکی است تا در مواقع ضروری از آن برای تجهیزات مصرفی استفاده شود.
کابینت باتری یو پی اس محفظه ای است که دارای ابعاد استاندارد مختلف و جنس آن از ورقه های فلزی می باشد و برای محافظت و نگهداری باتری یو پی اس از آن استفاده می‌کنند.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
یو پی اس-سفارشیموجودتماس بگیرید
استابلایزر-سفارشیموجودتماس بگیرید
باتری یو پی اس-سفارشیموجودتماس بگیرید
کابینت یو پی اس-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

شرکت مهندسی ویرا صنعت الکتریک تامین کننده تجهیزات برق اضطراری ups ،باتری یو پی اس ،تثبیت کننده ولتاژ و سایر متعلقات مرتبط می باشد. در این راستا با ارتباط مستقیم با تولیدکنندگان داخلی و شرکت های بازرگانی وارد کننده توانسته‌ایم از نظر کیفیت و هزینه تمام شده نظر مشتریان را جلب کنیم همچنین با داشتن واحد فنی مجرب اطلاعات روز را از طریق وبسایت شرکت در اختیار مشتریان خود قرار می دهیم.

کارشناس فنی مجموعه ویرا صنعت الکتریک

مهندس وزیرنژاد

Call Now Buttonتماس بگیرید