مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس، استابلایزر، باتری یو پی اس و کابینت باتری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت انواع دستگاه یو پی اس سه فاز با ظرفیت های مختلف

آنچه در این مقاله می خوانید...

دستگاه یو پی اس آنلاین سه فاز صنعتیانواع یو پی اس سه فاز صنعتیظرفیت های مختلف یو پی اس سه فازلیست قیمت یو پی اس سه فاز به سه فاز
قیمت دستگاه یو پی اس سه فاز

قیمت انواع دستگاه یو پی اس سه فاز

انواع دستگاه یو پی اس سه فاز با ظرفیت های مختلف مناسب برای کارخانجات، بانک ها ، بیمارستان ها، اتاق سرور، تجهیزات پزشکی، دیتا سنتر و تمام مراکز بزرگ تجاری از نوع آنلاین و همراه با باتری خارجی با کارایی مطلوب و عاری از هرگونه مشکلات برق شهری را میتوانید از شرکت های که دارای نشان استاندارد هستند خریداری کنید.

دستگاه یو پی اس آنلاین سه فاز صنعتی

دستگاه یو پی اس آنلاین سه فاز صنعتی

[highlight color=”orange”]دستگاه آنلاین 3/3 (ورودی و خروجی سه فاز)، به همراه تکنولوژی DSP با ضریب توان ورودی اصلاح شده و همچنین ضریب توان خروجی 0.9 می باشد. ارائه سطح بالایی از حفاظت و اطمینان جهت سیستم های IT، تجهیزات مخابراتی و دستگاه های حساس جهت حصول اطمینان بیشتر از برق مصرفی آن ها. ظرفیت های دستگاه یو پی اس صنعتی سه فاز به طور معمول از 10KVA شروع میشود تا 120KVA همچنین قیمت دستگاه یو پی اس سه فاز با توجه به کیفیت ها و ویژگی هایی که دارند متفاوت می باشد.فروش یو پی اس سه فاز از انواع داخلی و خارجی با گارانتی و خدمات پس از فروش.[/highlight]

انواع یو پی اس سه فاز صنعتی

انواع یو پی اس سه فاز صنعتی

یو پی اس سه فاز صنعتی دو نوع مختلف دارد که در اینجا نمونه های آن را تفکیک میکنیم:

 • سه فاز به سه فاز

در این مدل هم ورودی و هم خروجی از نوع سه فاز هستند.

 • سه فاز به تک فاز

در این مدل هم ورودی و هم خروجی از نوع سه فاز هستند.

میتوان در برخی از یو پی اس های سه فاز صنعتی بر روی پنل یو پی اس انتخاب کرد که حالت ورودی و خروجی (ورودی سه فاز، خروجی تک فاز و یا ورودی تکفاز، خروجی تکفاز) به چه صورت باشد.

پیچیدگی یو پی اس های سه فاز به سه فاز در مقایسه با نمونه های و پی اس های سه فاز به تک فاز بیشتر است.

 

ظرفیت های مختلف یو پی اس سه فاز

یکی از مشخصه های بسیار مهم که باعث تفاوت در یو پی اس ها میشود بحث ظرفیت و زمان می باشد اگرچه این دو مشخصه کاملأ باهم متفاوت هستند اما به یکدیگر مربوط میباشند. یو پی اس ها در ظرفیت های مختلف تولید می شوند و بسته به اینکه برای چه مصارفی و همچنین مقدار توانی که قرار است یو پی اس تامین کند،میتوانیم ظرفیت مناسب را انتخاب کنیم. انواع ظرفیت ها عبارتند از:

 • 6KVA
 • 10KVA
 • 15KVA
 • 20KVA
 • 30KVA
 • 40KVA
 • 100KVA
 • 120KVA
 • و…

اگر برای یک مصرف مشخص بخواهیم یو پی اس مناسب را مشخص کنیم هرچی مقدار ظرفیت یو پی اس بیشتر باشد یعنی زمان بیشتری را میتواند پیشتیانی کند.یه عبارتی دیگر فرض کنید یک یو پی اس مشخص داریم اگر از این یو پی اس بار 100VA را بخواهیم تغذیه کند به مدت 49 دقیقه پیشتیبانی میکند اما همین یو پی اس برای بار 200VA مدت زمان 22 دقیقه را پیشتیبانی میکند.

لیست قیمت یو پی اس سه فاز به سه فاز

قیمت یو پی اس سه فاز نسبت به یو پی اس تک فاز به دلیل متفاوت بودن تکنولوژی گران تر می باشد.

قیمت های یو پی اس باتوجه به مشخصه هایی از جمله توان، ظرفیت، Power Factor، محدوده ولتاژ و فرکانس ورودی، تکنولوژی طراحی دستگاه، قابلیت مانیتورینگ در شبکه،مصرف انرژی بهینه در ورودی، کنترل اینورتر هر فاز بصورت مجزا و خیلی از پارامترهایی دیگر تعیین می گردد. که هرچی مشخصه های قوی تر باشند قیمت دستگاه یو پی اس گرانتر می باشد.

مهندس وزیرنژاد

من در حوزه قطعات الکتر یکی مشغول به کار هستم

مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس، استابلایزر، باتری یو پی اس و کابینت باتری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید